Βλέπετε 337–348 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Κουτί Unibox κενό 1θέσης
Out of stock
SKU:
136.4121
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP40 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί Unibox κενό 2 θέσεων
Out of stock
SKU:
136.4122
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP40 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί Unibox με μεμβράνη κενό 1 θέσης
Out of stock
SKU:
136.5121
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί Unibox με μεμβράνη κενό 2 θέσεων
Out of stock
SKU:
136.5122
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί με διάφανο καπάκι 100x100x50mm IP56
Out of stock
SKU:
686.224
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 120x80x50mm IP56
Out of stock
SKU:
686.225
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 150x110x70mm IP56
Out of stock
SKU:
686.226
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 190x140x70mm IP56
Out of stock
SKU:
686.227
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 240x190x90mm IP56
Out of stock
SKU:
686.228
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 100x100x80mm IP56
Out of stock
SKU:
686.424
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x80mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |