Βλέπετε 301–312 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Κουτί διακλάδωσης 380x300x120mm IP55
Out of stock
SKU:
685.010
| Βάρος | 1,798 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,575 × 0,435 × 0,355 m |
| Barcode | 8001636066431 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 450x370x130mm IP55
Out of stock
SKU:
685.011
| Βάρος | 3,205 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,610 × 0,440 × 0,195 m |
| Barcode | 8001636182643 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 450x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 100x100x50mm IP56
In stock
SKU:
686.204
| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636056258 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 120x80x50mm IP56
In stock
SKU:
686.205
| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636056265 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 150x110x70mm IP56
In stock
SKU:
686.206
| Βάρος | 0,227 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,650 × 0,400 × 0,335 m |
| Barcode | 8001636056272 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 190x140x70mm IP56
In stock
SKU:
686.207
| Βάρος | 0,430 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056289 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 240x190x90mm IP56
In stock
SKU:
686.208
| Βάρος | 0,669 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,360 × 0,605 m |
| Barcode | 8001636056296 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 300x220x120mm IP56
In stock
SKU:
686.209
| Βάρος | 1,018 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,560 × 0,390 × 0,500 m |
| Barcode | 8001636056319 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 380x300x120mm IP56
In stock
SKU:
686.210
| Βάρος | 1,670 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636066448 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 450x370x130mm IP56
In stock
SKU:
686.211
| Βάρος | 2,802 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,475 × 0,390 × 0,160 m |
| Barcode | 8001636182650 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 4570x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Διακόπτης aller-retour 10Α εξωτερικός επίτοιχος
Out of stock
SKU:
137.5211
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 10A |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Διακόπτης αλέρετούρ 16Α λευκός
Out of stock
SKU:
101.6323B
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση (V) | 250V |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |