Βλέπετε 349–360 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Κουτί με διάφανο καπάκι 300x220x120mm IP56
Out of stock
SKU:
686.229
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 380x300x120mm IP56
Out of stock
SKU:
686.230
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 450x370x130mm IP56
Out of stock
SKU:
686.231
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 4570x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 100x100x80mm IP56
In stock
SKU:
686.404
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x80mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 240x190x125mm IP56
In stock
SKU:
686.408
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 240x190x125mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 300x220x170mm IP56
In stock
SKU:
686.409
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 300x220x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 380x300x170mm IP56
In stock
SKU:
686.410
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 380x300x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 450x370x180mm IP56
In stock
SKU:
686.411
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 450x370x180mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 300x220x170mm IP56
Out of stock
SKU:
686.429
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 300x220x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 240x190x125mm IP56
Out of stock
SKU:
686.428
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 240x190x125mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 380x300x170mm IP56
Out of stock
SKU:
686.430
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 380x300x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 450x370x180mm IP56
Out of stock
SKU:
686.431
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 450x370x180mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |