Βλέπετε 1–12 από 82 αποτελέσματα
Filter by brands
ArdesArdes 75
Color
Οικιακές Συσκευές
Εντομοπαγίδα ηλεκτρική φθορίου 16W για 50m2
Out of stock
SKU:
AR6S16C
| Ισχύς (W) | 16W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Εντομοπαγίδα ηλεκτρική φθορίου 18W για 50m2
Out of stock
SKU:
AR6S18
| Ισχύς (W) | 18W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Εντομοπαγίδα ηλεκτρική φθορίου 30W για 80m2
Out of stock
SKU:
AR6S30C
| Ισχύς (W) | 30W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Εντομοπαγίδα ηλεκτρική φθορίου 40W για 100m2
Out of stock
SKU:
AR6S40C
| Ισχύς (W) | 40W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Εντομοπαγίδα ηλεκτρική φθορίου 4W για 30m2
Out of stock
SKU:
ARZANSC01
| Ισχύς (W) | 4W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Εντομοπαγίδα ηλεκτρική φθορίου 9W για 40m2
Out of stock
SKU:
AR6S09
| Ισχύς (W) | 9W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |