Βλέπετε 289–300 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Φις θηλυκό 5x63A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.6347
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις σούκο αρσενικό 16A IP66/67
Out of stock
SKU:
570.3100
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις σούκο θηλυκό 16A IP66/67
Out of stock
SKU:
570.3160
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Κουτί διακλάδωσης 65x35mm IP55
Out of stock
SKU:
680.001
| Βάρος | 0,196 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636066417 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 65x35mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 80x40mm IP55
Out of stock
SKU:
680.002
| Βάρος | 0,244 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,530 × 0,230 × 0,450 m |
| Barcode | 8001636056166 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 80x40mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 80x80x40mm IP55
Out of stock
SKU:
680.003
| Βάρος | 0,316 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,335 × 0,250 × 0,430 m |
| Barcode | 8001636056173 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 80x80x40mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 100x100x50mm IP55
Out of stock
SKU:
685.004
| Βάρος | 0,176 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,480 × 0,385 × 0,270 m |
| Barcode | 8001636056180 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 120x80x50mm IP55
Out of stock
SKU:
685.005
| Βάρος | 0,168 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,360 × 0,360 × 0,450 m |
| Barcode | 8001636056197 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 150x110x70mm IP55
Out of stock
SKU:
685.006
| Βάρος | 0,252 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056203 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 190x140x70mm IP55
Out of stock
SKU:
685.007
| Βάρος | 0,435 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056210 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 240x190x90mm IP55
Out of stock
SKU:
685.008
| Βάρος | 0,766 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056234 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 300x220x120mm IP55
Out of stock
SKU:
685.009
| Βάρος | 1,158 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056241 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |