Βλέπετε 1–12 από 18 αποτελέσματα
Στηρίγματα Καλωδίων Ρόκα-Καρφιά
Στήριγμα καλωδίου ρόκα πλακέ
SKU:
830.30/P3
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,062 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,067 × 0,048 × 0,07 m |
| Barcode | 8001636017594 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | 3,5mm |
| Τύπος | Πλακέ |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα πλακέ
SKU:
830.30/P5
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,061 × 0,042 × 0,065 m |
| Barcode | 8001636017617 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | 5mm |
| Τύπος | Πλακέ |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα πλακέ
SKU:
830.30/P6
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,071 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,313 × 0,223 × 0,145 m |
| Barcode | 8001636017631 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | 6mm |
| Τύπος | Πλακέ |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα πλακέ
SKU:
830.30/P8
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,275 × 0,22 × 0,16 m |
| Barcode | 8001636017655 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | 8mm |
| Τύπος | Πλακέ |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα πλακέ
SKU:
830.30/P11
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,121 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,205 × 0,193 × 0,085 m |
| Barcode | 8001636017556 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | 11mm |
| Τύπος | Πλακέ |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα πλακέ
SKU:
830.30/P13
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,129 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,27 × 0,22 × 0,12 m |
| Barcode | 8001636017570 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | 13mm |
| Τύπος | Πλακέ |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα στρογγυλό
SKU:
830.30/3-4
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,07 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,061 × 0,042 × 0,065 m |
| Barcode | 8001636017761 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | Ø3-4mm |
| Τύπος | Στρογγυλό |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα στρογγυλό
SKU:
830.30/5
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,09 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,067 × 0,048 × 0,07 m |
| Barcode | 8001636017792 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | Ø5mm |
| Τύπος | Στρογγυλό |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα στρογγυλό
SKU:
830.30/6
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,067 × 0,048 × 0,07 m |
| Barcode | 8001636017815 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | Ø6mm |
| Τύπος | Στρογγυλό |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα στρογγυλό
SKU:
830.30/7
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,067 × 0,048 × 0,07 m |
| Barcode | 8001636017839 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | Ø7mm |
| Τύπος | Στρογγυλό |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Στήριγμα καλωδίου ρόκα στρογγυλό
SKU:
830.30/8
Out of stock
Login to see prices| Βάρος | 0,12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,067 × 0,048 × 0,07 m |
| Barcode | 8001636017853 |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Μέγεθος (Φ) | Ø8mm |
| Τύπος | Στρογγυλό |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |

