Βλέπετε 25–36 από 82 αποτελέσματα
Filter by brands
ArdesArdes 75
Color
Οικιακές Συσκευές
Ηλεκτρικό μάτι TIKAPPA F20 μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1F20
| Ισχύς (W) | 1000+1000W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρικό μάτι TIKAPPA F21 μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1F21
| Ισχύς (W) | 1500+1000W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρικό μίξερ χειρός SPINNY λευκό
Out of stock
SKU:
ARSBAT01
| Ισχύς (W) | 200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Ηλεκτρικό μίξερ χειρός με μπολ SATURNIUM μαύρο
Out of stock
SKU:
ARSBAT02
| Ισχύς (W) | 400W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρικός βραστήρας KETTY Inox 1
Out of stock
SKU:
AR1K41
| Ισχύς (W) | 1850-2200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Inox |
Ηλεκτρικός βραστήρας KETTY λευκός
Out of stock
SKU:
AR1K36
| Ισχύς (W) | 1100-1300W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Ηλεκτρικός βραστήρας KETTY λευκός
Out of stock
SKU:
ARBOL01
| Ισχύς (W) | 1850-2200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Ηλεκτρικός βραστήρας KETTY λευκός
Out of stock
SKU:
AR1K46
| Ισχύς (W) | 1850-2200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Ηλεκτρικός βραστήρας KETTY μαύρος
Out of stock
SKU:
AR1K47
| Ισχύς (W) | 1850-2200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρικός στίφτης JUICE ART λευκός
Out of stock
SKU:
ARSPRE03W
| Ισχύς (W) | 200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Ηλεκτρικός στίφτης JUICE ART μαύρος
Out of stock
SKU:
ARSPRE03
| Ισχύς (W) | 200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρικός στίφτης SANCHO λευκός
Out of stock
SKU:
ARSPRE01
| Ισχύς (W) | 25W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |