Βλέπετε 13–24 από 82 αποτελέσματα
Filter by brands
ArdesArdes 75
Color
Οικιακές Συσκευές
Επαγωγική ηλεκτρική εστία μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1F601
| Ισχύς (W) | 2000W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επαγωγική ηλεκτρική εστία μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1F602
| Ισχύς (W) | 3500W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επαναφορτιζόμενος πολυκόπτης ATOM λευκός
Out of stock
SKU:
ARCHOP02
| Ισχύς (W) | 30W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Επίτοιχη σόμπα αλογόνου 1200W
Out of stock
SKU:
AR437B
| Ισχύς (W) | 1200W |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP24 |
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επίτοιχο κεραμικό αερόθερμο 2000W
Out of stock
SKU:
AR4W04P
| Ισχύς (W) | 2000W |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP22 |
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Λευκό |
Ηλεκτρική ψησταριά BRASERO FEET μαύρη
Out of stock
SKU:
ARBBQ02
| Ισχύς (W) | 2200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρική ψησταριά BRASERO GRILL μαύρη
Out of stock
SKU:
ARBBQ01
| Ισχύς (W) | 2000W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρική ψησταριά BRASITO 1 μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1B01
| Ισχύς (W) | 2200W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρική ψησταριά BRASITO 2 μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1B02
| Ισχύς (W) | 2000W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρική ψησταριά GRILL AMO μαύρη
Out of stock
SKU:
ARGRILL01
| Ισχύς (W) | 1100-1300W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ηλεκτρικό μάτι TIKAPPA F19 μαύρη
Out of stock
SKU:
AR1F19B
| Ισχύς (W) | 1500W |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ardes |
| Χρώμα | Μαύρο |