Βλέπετε 97–108 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Πρίζα αρσενική πίνακος 3x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
248.6393
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα αρσενική πίνακος 4x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
248.12596
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα αρσενική πίνακος 4x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
248.6396
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα αρσενική πίνακος 5x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
248.12597
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα αρσενική πίνακος 5x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
248.6397
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα επίτοιχη 2P 16A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.1610
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P 16A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.1610
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P 16A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.1611
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P 16A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.1611
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.3210
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.3210
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.3211
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |