Βλέπετε 109–120 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Πρίζα επίτοιχη 2P 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.3211
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 16A 12h 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.1614
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 16A 12h 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.1614
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 16A 12h 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.1613
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 16A 12h 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.1613
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 16A 4h 100-130V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
517.1650
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.3214
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.3214
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.3213
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.3213
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 4h 100-130V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
517.3250
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
245.12593T
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |