Βλέπετε 445–456 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Φις αρσενικό 2P 10Α ευθείας λευκό
In stock
SKU:
104.4000
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 10 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Φις αρσενικό 2P 10Α ευθείας μαύρο
In stock
SKU:
104.4000/N
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 10 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Φις αρσενικό 2P 10Α ευθείας χρυσό
In stock
SKU:
034716
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 10 |
| Κατασκευαστής | Arditi |
Φις αρσενικό 3x16A 4h 110V IP44
In stock
SKU:
214.1630
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283784 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 3x16A 6h IP44
In stock
SKU:
214.1633
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283791 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 4x16A 6h IP44
In stock
SKU:
214.1636
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283807 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 5x16A 6h IP44
In stock
SKU:
214.1637
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283814 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 3x32A 4h 110V IP44
In stock
SKU:
214.3230
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283821 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 3x32A 6h IP44
In stock
SKU:
214.3233
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283838 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 4x32A 6h IP44
In stock
SKU:
214.3236
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283845 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 5x32A 6h IP44
In stock
SKU:
214.3237
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283852 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |