Βλέπετε 409–420 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x16A 6h IP67
In stock
SKU:
517.1656
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 16 |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 5x16A 6h IP67
In stock
SKU:
517.1657
| Αριθμός Πόλων | 3P+Ν+E |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 16 |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 3x32A 6h IP67
In stock
SKU:
517.3253
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 32 |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 200-250 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x32A 6h IP67
In stock
SKU:
517.3256
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 32 |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x32A 3h IP67
In stock
SKU:
517.32564
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 32 |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 5x32A 6h IP67
In stock
SKU:
517.3257
| Αριθμός Πόλων | 3P+Ν+E |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 32 |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα σούκο 2P+E 16A εξωτερική επίτοιχη
Out of stock
SKU:
137.6407
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Πρίζα σούκο 2P+E 16A λευκή
Out of stock
SKU:
101.6407B
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 250V |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Ρακόρ σωλήνα heliflex PG11
Out of stock
SKU:
864.601
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 12 |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP65 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Ρακόρ σωλήνα heliflex PG13,5
Out of stock
SKU:
864.603
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 12 |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP65 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Ρακόρ σωλήνα heliflex PG13,5
Out of stock
SKU:
864.605
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 16 |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP65 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Ρακόρ σωλήνα heliflex PG16
Out of stock
SKU:
864.606
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 16 |
|---|---|
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP65 |
| Κατασκευαστής | Scame |