Βλέπετε 253–264 από 343 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 328
Color
- ΛευκόΛευκό 24
- Γκρί 54
- Γκρι/Μαύρο 10
- Κίτρινο 12
- Κίτρινο/Κόκκινο 16
- Κόκκινο 106
- Κόκκινο/Μαύρο 4
- Μπλε 54
- Μωβ 24
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Βιομηχανικό
Φις θηλυκό 4x16A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
313.1646
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις θηλυκό 4x32A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
313.3246
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις θηλυκό 4x63A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.6346
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις θηλυκό 5x125A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.12547
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις θηλυκό 5x16A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
313.1647
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις θηλυκό 5x32A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
313.3247
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις θηλυκό 5x63A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.6347
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις σούκο αρσενικό 16A IP66/67
Out of stock
SKU:
570.3100
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις σούκο θηλυκό 16A IP66/67
Out of stock
SKU:
570.3160
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Κουτί διακλάδωσης 65x35mm IP55
Out of stock
SKU:
680.001
| Βάρος | 0,196 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636066417 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 65x35mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 80x40mm IP55
Out of stock
SKU:
680.002
| Βάρος | 0,244 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,530 × 0,230 × 0,450 m |
| Barcode | 8001636056166 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 80x40mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 80x80x40mm IP55
Out of stock
SKU:
680.003
| Βάρος | 0,316 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,335 × 0,250 × 0,430 m |
| Barcode | 8001636056173 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 80x80x40mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |