Βλέπετε 1–12 από 30 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 30
Επίτοιχοι Αρσενικοί Ρευματοδότες
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
245.12593T
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x16A 6h IP44
Out of stock
SKU:
242.1693
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x16A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
240.1693
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x16A 6h IP66/67
Out of stock
SKU:
247.1693
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x16A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
245.1693
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x32A 6h IP44
Out of stock
SKU:
242.3293
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x32A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
240.3293
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x32A 6h IP66/67
Out of stock
SKU:
247.3293
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x32A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
245.3293
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 3x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
245.6393T
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 4x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
245.12596T
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα επίτοιχη αρσενική 4x16A 6h IP44
Out of stock
SKU:
242.1696
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |