Βλέπετε 241–252 από 343 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 328
Color
- ΛευκόΛευκό 24
- Γκρί 54
- Γκρι/Μαύρο 10
- Κίτρινο 12
- Κίτρινο/Κόκκινο 16
- Κόκκινο 106
- Κόκκινο/Μαύρο 4
- Μπλε 54
- Μωβ 24
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Βιομηχανικό
Φις Θηλυκό 2P+E 16A 12h 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
335.1608
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Φις Θηλυκό 2P+E 16A 4h 100-130V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
318.1640
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Φις Θηλυκό 2P+E 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
330.3209
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Φις Θηλυκό 2P+E 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
335.3209
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Φις Θηλυκό 2P+E 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
330.3208
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Φις Θηλυκό 2P+E 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
335.3208
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Φις Θηλυκό 2P+E 32A 4h 100-130V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
318.3240
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Φις θηλυκό 3x125A 6h 200-250V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.12543
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις θηλυκό 3x16A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
313.1643
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις θηλυκό 3x32A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
313.3243
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις θηλυκό 3x63A 6h 200-250V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.6343
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις θηλυκό 4x125A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
318.12546
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |