Βλέπετε 973–984 από 1284 αποτελέσματα
Filter by brands
Color
- ΔιάφανοΔιάφανο 44
- ΛευκόΛευκό 179
- ΜαύροΜαύρο 171
- ΝίκελΝίκελ 10
- ΟρειχάλκινοΟρειχάλκινο 12
- ΧρυσόΧρυσό 49
- Inox 3
- Inox/Μαύρο 2
- Αβόριο 2
- Ανθρακί 38
- Ανοιχτό μπλε 2
- Αντίκο 4
- Γαλάζιο 1
- Γκρί 67
- Γκρι/Κόκκινο 9
- Γκρι/Μαύρο 10
- Γκρι/Μπλε 9
- Διάφανο/Γκρί 1
- Διάφανο/Κίτρινο 1
- Διάφανο/Κόκκινο 1
- Διάφανο/Λευκό 1
- Διάφανο/Πορτοκαλί 1
- Καφέ 8
- Κίτρινο 17
- Κίτρινο/Κόκκινο 16
- Κίτρινο/Πράσινο 1
- Κόκκινο 116
- Κόκκινο/Κίτρινο 2
- Κόκκινο/Μαύρο 5
- Λευκό/Κόκκινο 1
- Λευκό/Μαύρο 2
- Μαύρο/Ασημί 1
- Μαύρο/Κίτρινο 4
- Μαύρο/Κόκκινο 8
- Μαύρο/Πράσινο 1
- Μελί 2
- Μπεζ 2
- Μπλε 60
- Μπλέ-Καφέ 1
- Μπλε/Κόκκινο/Κίτρινο 1
- Μπορντό 2
- Μωβ 24
- Οπάλ 4
- Πορτοκαλί 2
- Πράσινο 2
- Πράσινο/Κίτρινο 1
- Φιμέ 4
- Ψαροκόκαλο 1
Size
- 0x75mm 1
- 10 1
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 105x385mm 1
- 10x200mm 1
- 10x280mm 1
- 11 1
- 120x80x50mm 3
- 12x4,1mm 1
- 13x0,6mm 1
- 140mm 1
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 15x1,3mm 1
- 160mm 4
- 166x142x64mm 1
- 17x0.8mm 1
- 180mm 1
- 185mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 19x20Y 9
- 1x75mm 1
- 2,5x100mm 2
- 2,5x150mm 2
- 2,5x200mm 2
- 200mm 3
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 25x0.8m 1
- 27mm 1
- 2x100mm 1
- 2x125mm 1
- 2x38mm 1
- 3,0x65mm 1
- 3,5x105mm 1
- 3,6x200mm 2
- 3,6x280mm 2
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 38x20Y 2
- 3x150mm 1
- 4,6x120mm 1
- 4,8x200mm 2
- 4,8x300mm 2
- 4,8x350mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 5,5x100mm 1
- 5,5x150mm 1
- 5m 2
- 6,5x100mm 1
- 6,5x150mm 1
- 6,8x150mm 1
- 65x35mm 1
- 6x8x18mm 1
- 6x8x25mm 1
- 7,6x550mm 2
- 8,0x150mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
- 8m 2
- 9 1
- No10+6x50mm 1
- No10+6x60mm 1
- No6+4x30mm 2
- No6+4x40mm 1
- No6+4x50mm 1
- No6+6x60mm 1
- No8+5x40mm 1
- No8+5x50mm 1
- No8+5x60mm 1
Κατάστημα
Κουτί διακλάδωσης 150x110x70mm IP55
Out of stock
SKU:
685.006
| Βάρος | 0,252 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056203 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 190x140x70mm IP55
Out of stock
SKU:
685.007
| Βάρος | 0,435 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056210 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 240x190x90mm IP55
Out of stock
SKU:
685.008
| Βάρος | 0,766 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056234 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 300x220x120mm IP55
Out of stock
SKU:
685.009
| Βάρος | 1,158 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056241 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 380x300x120mm IP55
Out of stock
SKU:
685.010
| Βάρος | 1,798 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,575 × 0,435 × 0,355 m |
| Barcode | 8001636066431 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 450x370x130mm IP55
Out of stock
SKU:
685.011
| Βάρος | 3,205 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,610 × 0,440 × 0,195 m |
| Barcode | 8001636182643 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 450x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 100x100x50mm IP56
In stock
SKU:
686.204
| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636056258 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 120x80x50mm IP56
In stock
SKU:
686.205
| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636056265 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 150x110x70mm IP56
In stock
SKU:
686.206
| Βάρος | 0,227 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,650 × 0,400 × 0,335 m |
| Barcode | 8001636056272 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 190x140x70mm IP56
In stock
SKU:
686.207
| Βάρος | 0,430 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056289 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 240x190x90mm IP56
In stock
SKU:
686.208
| Βάρος | 0,669 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,360 × 0,605 m |
| Barcode | 8001636056296 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 300x220x120mm IP56
In stock
SKU:
686.209
| Βάρος | 1,018 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,560 × 0,390 × 0,500 m |
| Barcode | 8001636056319 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |







