Προβάλλονται όλα - 2 αποτελέσματα
Κατάστημα
Κουτί τυφλό 450x370x130mm IP56
In stock
SKU:
686.211
| Βάρος | 2,802 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,475 × 0,390 × 0,160 m |
| Barcode | 8001636182650 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 4570x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί με διάφανο καπάκι 450x370x130mm IP56
Out of stock
SKU:
686.231
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 4570x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
