Βλέπετε 49–60 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Κουτί αλουμινίου 166x142x64mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.02
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 166x142x64mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 192x168x80mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.03
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 192x168x80mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 253x217x93mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.04
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 253x217x93mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 314x264x122mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.05
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 314x264x122mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 410x315x150mm IP66/67
Out of stock
SKU:
653.07
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 410x315x150mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί επίτοιχης τοποθέτησης ίσιο για πρίζα 16Α 70x87mm
Out of stock
SKU:
570.0016
| Κατασκευαστής | Scame |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί επίτοιχης τοποθέτησης ίσιο για πρίζα 32Α 84x106mm
Out of stock
SKU:
570.0032
| Κατασκευαστής | Scame |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί επίτοιχης τοποθέτησης με κλίση για πρίζα 16Α 70x87mm
Out of stock
SKU:
570.0116
| Κατασκευαστής | Scame |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί επίτοιχης τοποθέτησης με κλίση για πρίζα 32Α 84x106mm
Out of stock
SKU:
570.0132
| Κατασκευαστής | Scame |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 2P 20A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM2012
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 20A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 2P 32A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM3212
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 2P 40A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM4012
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 40A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |