Βλέπετε 1–12 από 483 αποτελέσματα
Filter by brands
ArditiArditi 4
ScameScame 456
Color
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Ηλεκτρολογικό Υλικό
Αντάπτορας από αρσενικό 2Ρ+Ε 16Α σε 2 θηλυκά 2Ρ+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
600.2005-062
| Είσοδος | Αρσενικό 2P+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 2P+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μπλε |
Αντάπτορας από αρσενικό 2Ρ+Ε 16Α σε 3 θηλυκά 2Ρ+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
600.3005-062
| Είσοδος | Αρσενικό 2P+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 2P+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μπλε |
Αντάπτορας από αρσενικό 2Ρ+Ε 16Α σε θηλυκό σούκο
Out of stock
SKU:
610.373
| Είσοδος | Αρσενικό 2P+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό σούκο |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP20 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μπλε |
Αντάπτορας από αρσενικό 2Ρ+Ε 32Α σε 2 θηλυκά 2Ρ+Ε 32Α
Out of stock
SKU:
600.2005-067
| Είσοδος | Αρσενικό 2P+E 32A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 2P+E 32A |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μπλε |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+N+Ε 16Α σε θηλυκό σούκο
Out of stock
SKU:
610.573
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+N+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό σούκο |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP20 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+Ε 16Α σε 2 θηλυκά 3Ρ+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
600.2005-063
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 3P+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+Ε 16Α σε 3 θηλυκά 3Ρ+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
600.3005-063
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 3P+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+Ε 32Α σε 2 θηλυκά 3Ρ+Ε 32Α
Out of stock
SKU:
600.2005-065
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+E 32A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 3P+E 32A |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+Ν+Ε 16Α σε 2 θηλυκά 3Ρ+Ν+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
600.2005-064
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+N+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 3P+N+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+Ν+Ε 16Α σε 3 θηλυκά 3Ρ+Ν+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
600.3005-064
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+N+E 16A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 3P+N+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό 3Ρ+Ν+Ε 32Α σε 2 θηλυκό 3Ρ+Ν+Ε 32Α
Out of stock
SKU:
600.2005-066
| Είσοδος | Αρσενικό 3P+N+E 32A |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 3P+N+E 32A |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Κόκκινο |
Αντάπτορας από αρσενικό σούκο σε θηλυκό 2Ρ+Ε 16Α
Out of stock
SKU:
610.383
| Είσοδος | Αρσενικό σούκο |
|---|---|
| Έξοδος | Θηλυκό 2P+E 16A |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP20 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μπλε |