Βλέπετε 37–46 από 46 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 39
Color
- ΛευκόΛευκό 8
- Κίτρινο 4
- Κόκκινο 12
- Μπλε 7
- Μωβ 8
Ρευματολήπτες
Φις αρσενικό 3x32A 6h IP44
In stock
SKU:
214.3233
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283838 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 4x32A 6h IP44
In stock
SKU:
214.3236
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283845 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 5x32A 6h IP44
In stock
SKU:
214.3237
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283852 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |