Βλέπετε 25–36 από 46 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 39
Color
- ΛευκόΛευκό 8
- Κίτρινο 4
- Κόκκινο 12
- Μπλε 7
- Μωβ 8
Ρευματολήπτες
Φις αρσενικό 4x32A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
213.3236
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις αρσενικό 4x63A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
218.6336
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις αρσενικό 5x125A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
218.12537
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις αρσενικό 5x16A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
213.1637
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις αρσενικό 5x32A 6h IP44/54
Out of stock
SKU:
213.3237
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις αρσενικό 5x63A 6h 380-415V 50/60Hz IP66/67/69
Out of stock
SKU:
218.6337
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις σούκο αρσενικό 16A IP66/67
Out of stock
SKU:
570.3100
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Φις αρσενικό 3x16A 4h 110V IP44
In stock
SKU:
214.1630
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283784 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 3x16A 6h IP44
In stock
SKU:
214.1633
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283791 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 4x16A 6h IP44
In stock
SKU:
214.1636
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283807 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 5x16A 6h IP44
In stock
SKU:
214.1637
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283814 |
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
Φις αρσενικό 3x32A 4h 110V IP44
In stock
SKU:
214.3230
| Διαστάσεις | 027 × 021 × 0315 m |
|---|---|
| Barcode | 8001636283821 |
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32 |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130 |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/IP54 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |