Filter by brands
ScameScame 50
Color
- Ανθρακί 38
Ηλεκτροκίνηση
Καλώδιο φόρτισης EV σπιράλ με 2 φις τύπου Τ2 3,7kW 4m
Out of stock
SKU:
201.CS2121-4S
| Βάρος | 2,254 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,43 × 0,41 × 0,098 m |
| Barcode | 8001636447148 |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | 3G2,5+1×0,5 |
| Αριθμός Πόλων | 1P |
| Τύπος Φις | T2 |
| Ισχύς (W) | 3,7kW |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 20A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 230V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Καλώδιο φόρτισης EV σπιράλ με 2 φις τύπου Τ2 7,4kW 4m
Out of stock
SKU:
201.CS2323-4S
| Βάρος | 3,091 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,43 × 0,41 × 0,098 m |
| Barcode | 8001636447162 |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | 3G6+1×0,5 |
| Αριθμός Πόλων | 1P |
| Τύπος Φις | T2 |
| Ισχύς (W) | 7,4kW |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 230V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |