Προβάλλονται όλα - 5 αποτελέσματα
Μίνι-Κλέμμες Ταχείας Αυτόματης Σύνδεσης
Μίνι κλέμμα ταχείας αυτόματης σύνδεσης
SKU:
900475
In stock
Login to see prices| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο/Λευκό |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 24A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 450V |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 2,5 |
Μίνι κλέμμα ταχείας αυτόματης σύνδεσης
SKU:
900476
In stock
Login to see prices| Αριθμός Πόλων | 3P |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο/Πορτοκαλί |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 24A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 450V |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 2,5 |
Μίνι κλέμμα ταχείας αυτόματης σύνδεσης
SKU:
900477
In stock
Login to see prices| Αριθμός Πόλων | 4P |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο/Κόκκινο |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 24A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 450V |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 2,5 |
Μίνι κλέμμα ταχείας αυτόματης σύνδεσης
SKU:
900478
In stock
Login to see prices| Αριθμός Πόλων | 5P |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο/Κίτρινο |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 24A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 450V |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 2,5 |
Μίνι κλέμμα ταχείας αυτόματης σύνδεσης
SKU:
900479
In stock
Login to see prices| Αριθμός Πόλων | 8P |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφανο/Γκρί |
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 24A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 450V |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Διατομή Αγωγού (mm2) | Ø 2,5 |