Βλέπετε 49–60 από 343 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 328
Color
- ΛευκόΛευκό 24
- Γκρί 54
- Γκρι/Μαύρο 10
- Κίτρινο 12
- Κίτρινο/Κόκκινο 16
- Κόκκινο 106
- Κόκκινο/Μαύρο 4
- Μπλε 54
- Μωβ 24
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Βιομηχανικό
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 3P 63A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM6303
| Αριθμός Πόλων | 3P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 3P 80A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM8003
| Αριθμός Πόλων | 3P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 80A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 4P 20A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM2014
| Αριθμός Πόλων | 4P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 20A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 4P 32A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM3214
| Αριθμός Πόλων | 4P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 4P 40A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM4014
| Αριθμός Πόλων | 4P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 40A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 4P 63A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM6304
| Αριθμός Πόλων | 4P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off (Isolator) 4P 80A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.EM8004
| Αριθμός Πόλων | 4P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 80A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο/Κόκκινο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off για φωτοβολταϊκά (Isolator) 2P 12A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.DCGE11012
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 12A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μαύρο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off για φωτοβολταϊκά (Isolator) 2P 16A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.DCGE11016
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μαύρο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off για φωτοβολταϊκά (Isolator) 2P 20A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.DCGE11020
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 20A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μαύρο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off για φωτοβολταϊκά (Isolator) 2P 30A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.DCGE11030
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 30A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μαύρο |
Περιστροφικός διακόπτης on/off για φωτοβολταϊκά (Isolator) 2P 40A IP66/69
Out of stock
SKU:
590.DCGE11040
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 40A |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρι/Μαύρο |