Βλέπετε 181–192 από 343 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 328
Color
- ΛευκόΛευκό 24
- Γκρί 54
- Γκρι/Μαύρο 10
- Κίτρινο 12
- Κίτρινο/Κόκκινο 16
- Κόκκινο 106
- Κόκκινο/Μαύρο 4
- Μπλε 54
- Μωβ 24
Size
- 100x100x50mm 3
- 100x100x58mm 1
- 100x100x80mm 2
- 120x80x50mm 3
- 140x115x60mm 1
- 150x110x70mm 3
- 166x142x64mm 1
- 190x140x70mm 3
- 192x168x80mm 1
- 240x190x125mm 2
- 240x190x90mm 3
- 253x217x93mm 1
- 300x220x120mm 3
- 300x220x170mm 2
- 314x264x122mm 1
- 380x300x120mm 3
- 380x300x170mm 2
- 410x315x150mm 1
- 450x370x130mm 1
- 450x370x180mm 2
- 4570x370x130mm 2
- 65x35mm 1
- 80x40mm 1
- 80x80x40mm 1
Βιομηχανικό
Πριζοδιακόπτης με ράγα 3x32A 6h 200-250V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.3283
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 220-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 3x63A 6h 200-250V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.6383
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 220-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 4x125A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
548.12586-D
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 4x16A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
In stock
SKU:
568.1686
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 4x32A 3h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.32864
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 4x32A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.3286
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 4x63A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.6386
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 5x125A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
548.12587-D
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 5x16A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.1687
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 5x32A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.3287
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πριζοδιακόπτης με ράγα 5x63A 6h 380-415V 50/60HzIP66/67
Out of stock
SKU:
568.6387
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φις αρσενικό 2P 16A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
230.1600
| Αριθμός Πόλων | 2P |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |