Βλέπετε 25–36 από 37 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 37
Color
- Γκρί 19
Κουτιά Διακλάδωσης
Κουτί με διάφανο καπάκι 100x100x80mm IP56
Out of stock
SKU:
686.424
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x80mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 300x220x120mm IP56
Out of stock
SKU:
686.229
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 380x300x120mm IP56
Out of stock
SKU:
686.230
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 450x370x130mm IP56
Out of stock
SKU:
686.231
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 4570x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 100x100x80mm IP56
In stock
SKU:
686.404
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x80mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 240x190x125mm IP56
In stock
SKU:
686.408
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 240x190x125mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 300x220x170mm IP56
In stock
SKU:
686.409
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 300x220x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 380x300x170mm IP56
In stock
SKU:
686.410
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 380x300x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί τυφλό υψηλού στοιχείου 450x370x180mm IP56
In stock
SKU:
686.411
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 450x370x180mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 300x220x170mm IP56
Out of stock
SKU:
686.429
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 300x220x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 240x190x125mm IP56
Out of stock
SKU:
686.428
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 240x190x125mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 380x300x170mm IP56
Out of stock
SKU:
686.430
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 380x300x170mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |