Βλέπετε 13–24 από 37 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 37
Color
- Γκρί 19
Κουτιά Διακλάδωσης
Κουτί τυφλό 120x80x50mm IP56
In stock
SKU:
686.205
| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636056265 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 150x110x70mm IP56
In stock
SKU:
686.206
| Βάρος | 0,227 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,650 × 0,400 × 0,335 m |
| Barcode | 8001636056272 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 190x140x70mm IP56
In stock
SKU:
686.207
| Βάρος | 0,430 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056289 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 240x190x90mm IP56
In stock
SKU:
686.208
| Βάρος | 0,669 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,360 × 0,605 m |
| Barcode | 8001636056296 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 300x220x120mm IP56
In stock
SKU:
686.209
| Βάρος | 1,018 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,560 × 0,390 × 0,500 m |
| Barcode | 8001636056319 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 380x300x120mm IP56
In stock
SKU:
686.210
| Βάρος | 1,670 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636066448 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 450x370x130mm IP56
In stock
SKU:
686.211
| Βάρος | 2,802 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,475 × 0,390 × 0,160 m |
| Barcode | 8001636182650 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 4570x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί με διάφανο καπάκι 100x100x50mm IP56
Out of stock
SKU:
686.224
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 120x80x50mm IP56
Out of stock
SKU:
686.225
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 150x110x70mm IP56
Out of stock
SKU:
686.226
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 190x140x70mm IP56
Out of stock
SKU:
686.227
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |
Κουτί με διάφανο καπάκι 240x190x90mm IP56
Out of stock
SKU:
686.228
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Κατασκευαστής | Scame |