Showing 13–24 of 59 results
Filter by brands
Size
Shop
Test Product
SKU:
test
In stock
Login to see prices| Material of Construction | Thermoplastic |
|---|---|
| Handling | Cord |
| Number of Poles | Male 3x16A |
| Outlet | Female 3x16A |
| Outlet Number | 2 |
| Ισχύς (W) | 250W |
| Nominal Power (A) | 2A |
| Μέγεθος | 247.6×178.5×6.1 mm |
| Size (F) | F68 |
| Type | G9 |
| Watertightness Degree | IP44 |
Test Product
SKU:
test
In stock
Login to see prices| Material of Construction | Thermoplastic |
|---|---|
| Handling | Cord |
| Number of Poles | Male 3x16A |
| Outlet | Female 3x16A |
| Outlet Number | 2 |
| Ισχύς (W) | 250W |
| Nominal Power (A) | 2A |
| Μέγεθος | 247.6×178.5×6.1 mm |
| Size (F) | F68 |
| Type | G9 |
| Watertightness Degree | IP44 |
Magnetic Philips (cross) screwdriver 0x75mm
SKU:
33522
In stock
Login to see prices| Μέγεθος | |
|---|---|
| Brand | Kapriol |
Magnetic Philips (cross) screwdriver 1x75mm
SKU:
33523
In stock
Login to see prices| Μέγεθος | |
|---|---|
| Brand | Kapriol |



