Βλέπετε 1–12 από 37 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 37
Color
- Γκρί 19
Κουτιά Διακλάδωσης
Κουτί διακλάδωσης 65x35mm IP55
Out of stock
SKU:
680.001
| Βάρος | 0,196 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636066417 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 65x35mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 80x40mm IP55
Out of stock
SKU:
680.002
| Βάρος | 0,244 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,530 × 0,230 × 0,450 m |
| Barcode | 8001636056166 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 80x40mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 80x80x40mm IP55
Out of stock
SKU:
680.003
| Βάρος | 0,316 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,335 × 0,250 × 0,430 m |
| Barcode | 8001636056173 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 80x80x40mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK04 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 100x100x50mm IP55
Out of stock
SKU:
685.004
| Βάρος | 0,176 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,480 × 0,385 × 0,270 m |
| Barcode | 8001636056180 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 120x80x50mm IP55
Out of stock
SKU:
685.005
| Βάρος | 0,168 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,360 × 0,360 × 0,450 m |
| Barcode | 8001636056197 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 120x80x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 150x110x70mm IP55
Out of stock
SKU:
685.006
| Βάρος | 0,252 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056203 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 150x110x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 190x140x70mm IP55
Out of stock
SKU:
685.007
| Βάρος | 0,435 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056210 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 190x140x70mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 240x190x90mm IP55
Out of stock
SKU:
685.008
| Βάρος | 0,766 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056234 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 240x190x90mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 300x220x120mm IP55
Out of stock
SKU:
685.009
| Βάρος | 1,158 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,600 × 0,380 × 0,410 m |
| Barcode | 8001636056241 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 300x220x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 380x300x120mm IP55
Out of stock
SKU:
685.010
| Βάρος | 1,798 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,575 × 0,435 × 0,355 m |
| Barcode | 8001636066431 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 380x300x120mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί διακλάδωσης 450x370x130mm IP55
Out of stock
SKU:
685.011
| Βάρος | 3,205 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,610 × 0,440 × 0,195 m |
| Barcode | 8001636182643 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 450x370x130mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP55 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί τυφλό 100x100x50mm IP56
In stock
SKU:
686.204
| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,460 × 0,320 × 0,250 m |
| Barcode | 8001636056258 |
| Υλικό Κατασκευής | Βιομηχανικό πλαστικό |
| Μέγεθος | 100x100x50mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP56 |
| Βαθμός Προστασίας - IK | IK08 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |