Βλέπετε 13–24 από 45 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 37
Color
- ΛευκόΛευκό 8
- Κίτρινο 4
- Κόκκινο 12
- Μπλε 6
- Μωβ 8
Επίτοιχοι Ρευματοδότες
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 16A 4h 100-130V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
517.1650
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.3214
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 20-25V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.3214
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 20-25V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μωβ |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
530.3213
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 40-50V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
535.3213
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 40-50V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Λευκό |
Πρίζα επίτοιχη 2P+E 32A 4h 100-130V 50/60Hz
Out of stock
SKU:
517.3250
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 100-130V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 3x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
518.12553T
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 3x16A 6h 200-250V 50/60Hz + Schuko IP44/54
Out of stock
SKU:
513.1653-DN
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 3x32A 6h 200-250V 50/60Hz + Schuko IP44/54
Out of stock
SKU:
513.3253-DF
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 3x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
518.6353T
| Αριθμός Πόλων | 2P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 200-250V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Μπλε |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
518.12556T
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x16A 6h 200-250V 50/60Hz + Schuko IP44/54
Out of stock
SKU:
513.1656-DN
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |