Προβάλλονται όλα - 7 αποτελέσματα
Filter by brands
Color
- Γκρί 7
Κουτιά Αλουμινίου
Κουτί αλουμινίου 100x100x58mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.00
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x100x58mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 140x115x60mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.01
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 140x115x60mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 166x142x64mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.02
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 166x142x64mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 192x168x80mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.03
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 192x168x80mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 253x217x93mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.04
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 253x217x93mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 314x264x122mm IP66/67/69
Out of stock
SKU:
653.05
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 314x264x122mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
Κουτί αλουμινίου 410x315x150mm IP66/67
Out of stock
SKU:
653.07
| Υλικό Κατασκευής | Χυτό αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 410x315x150mm |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Γκρί |
