Βλέπετε 25–36 από 45 αποτελέσματα
Filter by brands
ScameScame 37
Color
- ΛευκόΛευκό 8
- Κίτρινο 4
- Κόκκινο 12
- Μπλε 6
- Μωβ 8
Επίτοιχοι Ρευματοδότες
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x32A 6h 200-250V 50/60Hz + Schuko IP44/54
Out of stock
SKU:
513.3256-DF
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 4x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
518.6356T
| Αριθμός Πόλων | 3P+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 5x125A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
518.12557T
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 125A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 5x16A 6h 200-250V 50/60Hz + Schuko IP44/54
Out of stock
SKU:
513.1657-DN
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 16A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 5x32A 6h 200-250V 50/60Hz + Schuko IP44/54
Out of stock
SKU:
513.3257-DF
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 32A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP44/54 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Πρίζα θηλυκή επίτοιχη 5x63A 6h IP66/67/69
Out of stock
SKU:
518.6357T
| Αριθμός Πόλων | 3P+N+E |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς (Α) | 63A |
| Ονομαστική Τάση (V) | 380-415V |
| Βαθμός Στεγανότητας - IP | IP66/67/69 |
| Κατασκευαστής | Scame |
| Χρώμα | Κόκκινο |